Salónik

Ak ste niekedy pripravovali oslavu asi viete, koľko námahy a času je za vymyslením menu, nákupom surovín, varením, prestieraním a následným upratovaním a umývaním riadu. Čo tak nechať to všetko na nás a naplno si vychutnať chvíle so svojou rodinou a priateľmi? Veď takýchto výnimočných príležitostí nie je veľa, tak si ich treba užiť bez stresu a zhonu.

Celková kapacita reštaurácie je 130 miest ma sedenie z toho 50 miest tvorí salónik, súčasťou je aj zimná a letná terasa s kapacitou ďalších 100 miest. Zabezpečujeme catering pre všetky typy eventov, rodinných osláv, firemných večierkov, teambuildingov a podobné. Radi všetko urobíme za Vás. Či už ide o oslavy narodenín, krstov, prvé sväté prijímanie, stretnutia po rokoch, tešíme sa, že môžeme byť súčasťou takýchto chvíľ a robíme všetko pre to, aby sa Vaši hostia cítili príjemne. Pripravíme kompletné menu vrátane bufetových stolov.

Varíme domáce Špeciality, business menu ale aj bezlepkové, bezlaktózové, vegetariánske a vegánske jedlá. Postaráme sa aj o výzdobu a slávnostné prestieranie stolov.

Viac info pre rezervácie: 0948 399 535